O nas

Właścicielem, głównym realizatorem i producentem w Monroe Sound Studio jest Arkadiusz Jabłoński. Pierwszy kontakt z profesjonalnym studiem nagrań miał w 1997 roku. W 2001 r kończąc pierwsze kursy realizacji zajął się tworzenie swojego obecnego miejsca pracy. W między czasie grał, nagrywał i tworzył min. z Shadows Land.

Monroe Sound Studio mieści się w Grzędzicach pod Stargardem, w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu znajduję się las i jezioro. Spokój od miejskiego zgiełku zapewnia doskonałe warunki do twórczej pracy.

Studio zostało zbudowane w 2007 roku praktycznie od podstaw, a pozostałości ceglanych murów przedwojennej poniemieckiej garbarni stanowią główną bryłę budynku. Live Room wysoki na 5 metrów, wykończony drewnem – specjalnie zaprojektowane w celu uniknięcia nudnego i sterylnego dźwięku. Maksymalna różnica między długością czasu pogłosu to 0,055s, co według norm Europejskich jest to świetnym wynikiem. Studio posiada również regulowany czas pogłosu oraz zmienną charakterystykę brzmienia. Pomieszczenie inspirowane było brzmieniami i rozwiązaniami zastosowanymi dla produkcji zespołów takich jak Queens of the Stone Age czy The Black Keys. Idealnie również sprawuje się przy produkcji partii perkusyjnych dla muzyki R&B i Hip Hop.

Nasze studio oprócz świetnego zaplecza sprzętowego zapewnia bazę noclegową.

baner15

tRUFELSTUDIO

Możliwość komentowania jest wyłączona.